Skontaktuj się z nami: +48 609 792 097 biuro@hesabu.pl

Jedną z naszych specjalności są korepetycje z zakresu analizy matematycznej, która jest rozwijana od kilkuset lat, obejmując coraz więcej teorii czy działów „królowej nauk”. Z możliwości zajęć grupowych lub indywidualnych, a także zdalnych chętnie korzystają między innymi studenci czy ambitni uczniowie gromadzący wiedzę na zaawansowanym poziomie.

Aby zrozumieć analizę matematyczną, nasze korepetycje muszą dotyczyć wielu dziedzin, w tym geometrii różniczkowej, algebry czy topologii. Wiemy, jak skutecznie i stopniowo wprowadzać coraz trudniejsze zagadnienia i teorie. Nawet dla największych miłośników obliczeń analiza matematyczna bywa problematyczna. Zdajemy sobie też sprawę, że w przypadku studentów lekcje muszą w sposób szczególny pasować do grafiku oraz innych obowiązków. Dlatego dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb, bez zbędnej zwłoki wdrażając kolejne lekcje prowadzące do satysfakcjonujących efektów.

Rola nauczyciela w korepetycjach jest wyjątkowa – to od jego doświadczenia i podejścia w dużej mierze zależy efekt wspólnej nauki z kursantem. Założycielem szkoły Hesabu jest Paweł Dziuba – nauczyciel i pasjonat matematyki, który na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat przygotowywał między innymi laureatów międzynarodowych konkursów i olimpiad. Z takim wsparciem przyswojenie nawet najbardziej skomplikowanego programu, w tym zagadnień składających się na analizę matematyczną, jest dużo łatwiejsze. Dlatego polecamy kontakt w sprawie korepetycji i uzgodnienie najlepszego terminu spotkania.