Przejdź do treści

Ile kosztują korepetycje z matematyki liceum

SZKOŁA ŚREDNIA:Cena
Korepetycje 2/3-osobowe50 zł / 60 min.
Korepetycje indywidualne80 zł / 60 min.
Korepetycje - SOS przed sprawdzianem / egzaminem90 zł / 60 min.
Konsultacje olimpijskie100 - 150 zł / lekcja
Korepetycje grupowe160-230 zł / miesiąc
Kurs do matury podstawowej lub rozszerzonej160/230 zł / misiąc
Kółko matematyczne (algebra, teoria liczb, planimetria).160-230 zł / miesiąc
ripple

Zajęcia odbywają się w małych grupach (3-6 osób). Zwracamy szczególną uwagę, aby uczniowie byli na podobnym poziomie, co gwarantuje efektywność nauki. 

W opinii wielu uczniów liceum jednym z najtrudniejszych przedmiotów szkolnych jest matematyka. Jak uczyć się jej skutecznie, aby nie mieć problemów i osiągać założone cele edukacyjne? Z pomocą przychodzą organizowane przez naszą szkołę zajęcia, które są skierowane do każdego ucznia szkoły średniej bez względu na posiadany stopień wiedzy i znajomości przedmiotu. Zapisując się na lekcje, masz pewność uzyskania oczekiwanych efektów. Chciałbyś jednak poznać odpowiedź na pytanie, ile kosztują korepetycje z matematyki dla uczniów z liceum.

Cena jest uzależniona od następujących czynników:

  • rodzaj zajęć (kurs, korepetycje, kółko matematyczne),
  • liczba uczestników,
  • poziom (rozszerzony lub podstawowy).

Kurs maturalny dla grup składających się z 4-9 osób na poziomie podstawowym lub rozszerzonym to wydatek 220 zł miesięcznie. 

W przypadku korepetycji w mniejszych grupach i w pojedynkę, cena indywidualna wynosi 70 zł. lub 50 zł. przy dwóch osobach. Nasza szkoła matematyki pozostaje także do dyspozycji uczniów, którzy poszukują błyskawicznego wsparcia, np. na dzień albo dwa przed egzaminem. Ile kosztują takie korepetycje? Stawka wynosi 80 zł, a czas trwania to godzinę lekcyjną.

Hesabu © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Michał Ziółkowski.

ul. Starodomaszowska 40/11, 25-315 Kielce