Skontaktuj się z nami: +48 609 792 097 biuro@hesabu.pl

W opinii wielu uczniów liceum jednym z najtrudniejszych przedmiotów szkolnych jest matematyka. Jak uczyć się jej skutecznie, aby nie mieć problemów i osiągać założone cele edukacyjne? Z pomocą przychodzą organizowane przez naszą szkołę zajęcia, które są skierowane do każdego ucznia szkoły średniej bez względu na posiadany stopień wiedzy i znajomości przedmiotu. Zapisując się na lekcje, masz pewność uzyskania oczekiwanych efektów. Chciałbyś jednak poznać odpowiedź na pytanie, ile kosztują korepetycje z matematyki dla uczniów z liceum.

Cena jest uzależniona od następujących czynników:

  • rodzaj zajęć (kurs, korepetycje, kółko matematyczne),
  • liczba uczestników,
  • poziom (rozszerzony lub podstawowy).

Kurs maturalny dla grup składających się z 4-8 osób na poziomie podstawowym to wydatek 150 zł miesięcznie. Taka sama cena obowiązuje w przypadku zajęć grupowych dla uczniów liceów i techników. Te same lekcje, tylko że na poziomie rozszerzonym kosztują, 190 zł miesięcznie, identycznie jak kółko matematyczne. Wszystkie zajęcia grupowe trwają 90 min i odbywają się raz w tygodniu.

W przypadku korepetycji w mniejszych grupach i w pojedynkę, dla uczniów liceum, 35 zł kosztują lekcje dla trzech osób, dla dwóch 40 zł, a cena indywidualna wynosi 70 zł. W tym przypadku zajęcia trwają 60 min. Nasza szkoła matematyki pozostaje także do dyspozycji uczniów, którzy poszukują błyskawicznego wsparcia, np. na dzień albo dwa przed egzaminem. Ile kosztują takie korepetycje? Stawka wynosi 80 zł, a czas trwania to godzina zegarowa.