Skontaktuj się z nami: +48 609 792 097 biuro@hesabu.pl

Jeżeli Twoje dziecko, które uczęszcza do podstawówki, ma problemy ze zrozumieniem i przyswajaniem wiedzy z matematyki, świetnym pomysłem na rozwiązanie tego problemu są korepetycje. Nasza szkoła zorganizuje je zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i potrzebami Twojego dziecka. Nawiązując z nami współpracę, masz gwarancję nie tylko wysokiego poziomu nauczania, ale również atrakcyjnych warunków finansowych. W takim razie ile kosztują korepetycje z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej?

Udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na powyższe pytanie nie jest możliwe, ponieważ cena zajęć zależy od kilku czynników. Podstawowe kryterium dotyczy liczby osób – koszt jest różny w przypadku korepetycji grupowych i indywidualnych. Mianowicie lekcje dla kilku osób (od 4 do 8) kosztują 100 lub 150 zł – niższa stawka obowiązuje dla uczniów z klas 1-3, a wyższa dla klas 4-8.

Każde korepetycje z matematyki dla szkół podstawowych odbywają się raz w tygodniu od września do czerwca. Pojedyncze zajęcia grupowe dla klas 1-3 trwają 60 min, podczas gdy dla klas 4-8 lekcja nauka jest przedłużona do 90 min. Możliwość skorzystania z lekcji grupowych pozwala na rozłożenie ceny na kilka osób, co przekłada się na wymierne oszczędności finansowe.

Z kolei zajęcia z matematyki na podobnym poziomie jak ma szkoła podstawowa dla małych grup uczniów, trwają 60 min i kosztują:

  • 3 osoby – 35 zł,
  • 2 osoby – 40 zł.

Jeśli chodzi o indywidualne korepetycje z matematyki, kosztują one 70 zł i również trwają godzinę.