Przejdź do treści

Ile kosztują korepetycje z matematyki szkoła podstawowa

SZKOŁA PODSTAWOWA:Cena
Korepetycje 2/3 osobowe50 zł / 60 min.
Korepetycje indywidualne80 zł / 60 min.
SOS przed sprawdzianem90 zł / 60 min.
Kółko matematyczne, SP - kl. 3-5160 zł / miesiąc
Kółko matematyczne, SP - kl. 6-8160 - 230 zł / miesiąc
Kurs do egzaminu ósmoklasisty160 - 230 zł / miesiąc
Konsultacje olimpijskie100 zł / 60 min.
ripple

Zajęcia odbywają się w małych grupach. Zwracamy szczególną uwagę, aby uczniowie byli na podobnym poziomie, co gwarantuje efektywność nauki. 

Jeżeli Twoje dziecko, które uczęszcza do podstawówki, ma problemy ze zrozumieniem i przyswajaniem wiedzy z matematyki, świetnym pomysłem na rozwiązanie tego problemu są korepetycje. Nasza szkoła zorganizuje je zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i potrzebami Twojego dziecka. Nawiązując z nami współpracę, masz gwarancję nie tylko wysokiego poziomu nauczania, ale również atrakcyjnych warunków finansowych. W takim razie ile kosztują korepetycje z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej?

Udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na powyższe pytanie nie jest możliwe, ponieważ cena zajęć zależy od kilku czynników. Podstawowe kryterium dotyczy liczby osób – koszt jest różny w przypadku korepetycji grupowych i indywidualnych. Mianowicie lekcje dla kilku osób (od 4 do 8) kosztują 220 zł/miesiąc – niższa stawka obowiązuje dla uczniów z klas 1-5, a wyższa dla klas 6-8. Zajęcia dla starszych dzieci trwają dłużej. 

Każde korepetycje z matematyki dla szkół podstawowych odbywają się raz w tygodniu od września do czerwca. Pojedyncze zajęcia grupowe dla klas 1-3 trwają 60 min, podczas gdy dla klas 6-8 lekcja nauka jest przedłużona do 90 min. Możliwość skorzystania z lekcji grupowych pozwala na rozłożenie ceny na kilka osób, co przekłada się na wymierne oszczędności finansowe. 

Hesabu © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Michał Ziółkowski.

ul. Starodomaszowska 40/11, 25-315 Kielce