Przejdź do treści

Korepetycje matematyczne liceum

W kompleksowy, a zarazem w pełni spersonalizowany sposób podchodzimy do potrzeb kursantów, którzy są uczniami liceum. Jeżeli mieszkasz w Kielcach lub okolicach i przygotowujesz się do matury z przedmiotu matematyka na poziomie podstawowym, lub rozszerzonym, mamy świetną ofertę. To korepetycje, dzięki którym skutecznie opanujesz informacje potrzebne do zdania najważniejszego egzaminu wieńczącego edukację w szkole średniej.

Organizujemy korepetycje indywidualne lub w małych grupach, jesteśmy też otwarci na wspólne przygotowania online, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi do zdalnego e-learningu. Prowadzimy specjalne kółka, w ramach których kursanci przygotowują się do udziału w konkursach. Pragniemy, aby renomę Kielc rozsławiali między innymi zdolni adepci matematyki, dlatego pomagamy im osiągać sukcesy na olimpiadach.

Udzielamy korepetycji zarówno dla uczniów mających elementarne problemy z opanowaniem obowiązkowych materiałów, jak i tych, którzy chcą osiągać perfekcję w liczeniu, dążąc do jak najlepszych ocen i wyników na testach. Jako uczeń liceum możesz mieć trudności ze zrozumieniem funkcji, trygonometrii czy równań. Naszym zadaniem jest przeprowadzić takie korepetycje, które w możliwie jak najszybszym tempie ułatwią Ci satysfakcjonującą i bezproblemową naukę matematyki niezależnie od poziomu czy profilu klasy.

Zapraszamy do kontaktu uczniów i rodziców dzieci publicznych i prywatnych placówek w Kielcach. Oferujemy atrakcyjny cennik i elastyczny grafik korepetycji. Drogą mailową lub telefoniczną odpowiadamy na pytania i wątpliwości.

Oferta dla liceum:

  • lekcje indywidualne,
  • zajęcia w małych grupach,
  • kursy maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym,
  • kółka przygotowujące do konkursów.
  • pakiety online.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego ucznia. Konkurencyjne ceny!

Hesabu © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Michał Ziółkowski.

ul. Starodomaszowska 40/11, 25-315 Kielce