Przejdź do treści

Nauka matematyki dla dzieci

Na bazie wieloletnich doświadczeń udzielamy skutecznych korepetycji matematycznych dzieciom ze szkół podstawowych (klas 1-3, 4-6, 7-8). Są to zajęcia indywidualne lub w małych grupach, zarówno stacjonarne, jak i zdalne – w trybie online. Zawsze wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom uczniów oraz ich rodziców.

Wśród dzieci, którym oferowana jest u nas nauka zagadnień matematycznych, znajdują się takie, które mają problemy z opanowaniem podstaw programowych. To także uczniowie przygotowujący się do udziału w konkursach i doskonalący się w bardziej skomplikowanych dziedzinach. Nawet jeśli znacznie wykraczają poza standardowy materiał wymagany w szkole, jesteśmy gotowi do pomocy im w pogłębianiu wiedzy.

Matematyka dla dzieci

W przypadku nauki matematyki dla dzieci kierujemy się kilkoma zasadami, które gwarantują pomoc na wysokim poziomie. To między innymi empatia, cierpliwość oraz indywidualne podejście, dzięki czemu opanowanie materiału przychodzi dużo łatwiej. Często okazuje się, że zadania, które wydają się skomplikowane, nagle są rozwiązywane bez większych problemów. Wynika to z faktu, że korepetytor poświęcił czas, aby w sposób indywidualny i konsekwentny wytłumaczyć zasady geometrii, prostych równań czy absolutnych podstaw dla uczniów klas 1-3.

Warto zainwestować w naukę matematyki dla dzieci już od najmłodszych lat, ponieważ jest to dziedzina, w której stopniowo, rok po roku, materiał staje się coraz trudniejszy. Bez opanowania elementarnych zasad i teorii trudno odnaleźć się z obowiązkowym materiałem w końcowych klasach szkoły podstawowej, nie wspominając o szkołach średnich czy studiach.

Szkoła podstawowa klasy I-III

Oferujemy lekcje indywidualne z matematyki lub zajęcia w małych grupach.

Szkoła podstawowa klasy IV-VI

Zajęcia z matematyki dostosowane do potrzeb uczniów.

Szkoła podstawowa klasy VII-VIII

Oferujemy kursy przygotowujące do egzaminu z matematyki dla ósmoklasisty w małych grupach lub indywidualnie.

Hesabu © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Michał Ziółkowski.

ul. Starodomaszowska 40/11, 25-315 Kielce