Przejdź do treści

Obozy i warsztaty

pawel dziuba

Paweł Dziuba

Organizator

Od wielu lat organizuję warsztaty matematyczne dla uczniów przygotowujących się do olimpiad i konkursów.

Słyszałem i zapomniałem. Widziałem i zapamiętałem. Zrobiłem i zrozumiałem.

Konfucjusz

Obozy i warsztaty to jedna z najbardziej efektywnych metod przygotowania do konkursu lub olimpiady matematycznej. Nasze obozy prowadzone są przez doświadczonego nauczyciela, opiekuna wielu laureatów Olimpiady Matematycznej. Kadrę obozu stanowią również byli olimpijczycy, osoby które brały udział w bardzo wielu obozach i warsztatach, doskonale zdające sobie sprawę jak on powinien wyglądać. Ważne jest, aby podczas obozu odpowiednio dobrać: intensywność , poziom zadań i zagadnień, oraz dyscyplinę podczas zajęć. 

Wiele lat doświadczenia w prowadzeniu obozów i warsztatów olimpijskich pozwala na takie zorganizowanie zajęć, żeby uczestnicy lubiący matematykę byli zadowoleni i dużo się nauczyli.

Uczestnicy obozu lub warsztatów podzieleni są zazwyczaj na dwie grupy, umownie nazywane młodszą i starszą. Grupy dobierane są jednak pod kątem wiedzy i umiejętności. Zadania w grupie młodszej to zadania przygotowujące uczniów do startu w OMJ, natomiast w starszej, to zadania przygotowujące do zawodów do OM w szkole średniej.

Plan warsztatów jest bardzo podobny, ale są one krótsze i bardziej intensywne od obozów. Trwają zazwyczaj trzy dni i sesje zadaniowe prowadzone są do południa jak i po południu. Wieczorem prowadzony jest wykład teoretyczny i omawiana konkretna metoda olimpijska.

Organizator obozu zapewnia zakwaterowanie, pełne wyżywienie oraz opiekę wychowawczą i merytoryczną. Dojazd uczestnika zapewniają rodzice.

Dotychczasowe obozy organizowane były w województwie świętokrzyskim. W zależności od liczby uczestników warsztaty odbywały się w górach świętokrzyskich (Św. Katarzyna, Ameliówka) lub w Sielpi. Powyższe lokalizacje były dobrym konsensusem między uczestnikami z województwa świętokrzyskiego, łódzkiego, mazowieckiego i małopolskiego.

W roku szkolnym 2022 planujemy rozpocząć warsztaty maturalne. 

Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej: 609 792 097.

Serdecznie zapraszamy.

Hesabu © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Michał Ziółkowski.

ul. Starodomaszowska 40/11, 25-315 Kielce