Przejdź do treści

Warsztaty olimpijskie

Obozy i warsztaty to jedna z najbardziej efektywnych metod przygotowania do konkursu lub olimpiady matematycznej. Nasze obozy prowadzone są przez doświadczonego nauczyciela, opiekuna wielu laureatów Olimpiady Matematycznej. Kadrę obozu stanowią również byli olimpijczycy, osoby które brały udział w bardzo wielu obozach i warsztatach, doskonale zdające sobie sprawę jak on powinien wyglądać. Ważne jest, aby podczas obozu odpowiednio dobrać: intensywność , poziom zadań i zagadnień, oraz dyscyplinę podczas zajęć.

Wiele lat doświadczenia w prowadzeniu obozów i warsztatów olimpijskich pozwala na takie zorganizowanie zajęć, żeby uczestnicy lubiący matematykę byli zadowoleni i dużo się nauczyli.

Uczestnicy obozu lub warsztatów podzieleni są zazwyczaj na dwie grupy, umownie nazywane młodszą i starszą. Grupy dobierane są jednak pod kątem wiedzy i umiejętności.

Zadania w grupie młodszej to zadania przygotowujące uczniów do startu w OMJ, natomiast w starszej, to zadania przygotowujące do zawodów do OM w szkole średniej.

Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej – 609 792 097.

Serdecznie zapraszamy!

Hesabu © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Michał Ziółkowski.

ul. Starodomaszowska 40/11, 25-315 Kielce