Skontaktuj się z nami: +48 609 792 097 biuro@hesabu.pl

Oprócz klasycznych korepetycji matematycznych szkoła Hesabu w Kielcach serdecznie zaprasza na zajęcia programowania dla dzieci. To jedna z najciekawszych form rozwoju dla najmłodszych. Spotkania obfitują w gry matematyczne i logiczne, a także zajęcia przedstawiające proste algorytmy, struktury danych czy elementarną wiedzę o programowaniu.

Nasze zajęcia z programowania to doskonała okazja na zagospodarowanie wolnego czasu dziecku. Najmłodsi mają chłonne umysły i wykazują ogromną otwartość na nowe technologie. W przeciwieństwie do wcześniejszych pokoleń wychowują się w nowej, cyfrowej rzeczywistości. Wiele zawodów przyszłości będzie opierać się właśnie o zagadnienia dotyczące programowania, matematyki, przetwarzania danych i działania algorytmów. Poprzez zabawę czy proste zadania już kilkuletnie dziecko może przyswoić przydatne podstawy, które będzie w stanie wykorzystać w przyszłości do efektywniejszej nauki czy nabywania praktycznych kompetencji zawodowych.

Oferujemy konkurencyjne stawki, spersonalizowane podejście do potrzeb kursantów i wyjątkową satysfakcję dla dzieci, które mogą i powinny łączyć beztroską zabawę z rozwojem intelektualnym. W Kielcach masz szeroki wybór rozmaitych zajęć dodatkowych dla najmłodszych, ale niewiele szkół stwarza takie możliwości jak nasza. Chętnie pomagamy w nauce matematyki, ale obserwując dominujące trendy, rozszerzyliśmy ofertę o programowanie – to wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty atrakcyjnych zajęć informatycznych.

  • Nauka programowania od najmłodszych lat
  • Gry matematyczne i logiczne
  • Proste algorytmy, struktury danych
  • Programowanie
  • Gwarantujemy indywidualne podejście do ucznia
  • Konkurencyjne ceny

Skontaktuj się z nami w przypadku zainteresowania ofertą

+48 609 792 097 Napisz do nas